Zwroty i reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Wszystkie towary zakupione w sklepie e-pantofle.pl podlegają prawu do odstąpienia od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny.
2. W celu odstąpienia od umowy, należy poinformować biuro obsługi sklepu (adres: sklep@e-pantofle.pl ) o chęci odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.
3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać, wraz z zakupionym produktem drogą pocztową na adres:

 

Sklep e-pantofle.pl

NOW PANT Piotr Noworolnik
oś. Klępy 47,34-451 Tylmanowa
Polska
z dopiskiem „ZWROT”

4. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć uzupełniony formularz odstąpienia od umowy: Formularz odstąpienia od umowy– pobierz
5. W przypadku odstąpienia od umowy, zostają zwrócone całkowite koszty zakupu. Zwrot środków dokonywany jest w ciągu 14 dni od dostarczenia zwracanego produktu/produktów do sklepu w sposób wskazany przez Klienta w formularzu odstąpienia od umowy.

 

REKLAMACJA TOWARU

1. W celu złożenia reklamacji, należy wypełnić formularz reklamacyjny: Formularz reklamacji– pobierz
2. Do wypełnionego formularza reklamacyjnego należy dołączyć dowód zakupu (fakturę, lub wyciąg z konta) oraz odesłać wraz z zakupionym produktem na adres:

Sklep e-pantofle.pl

NOW PANT Piotr Noworolnik
oś. Klępy 47,34-451 Tylmanowa
Polska

 

z dopiskiem „REKLAMACJA”

3. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, przed upływem tego czasu Klient zostanie poinformowany o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji.

 

więcej informacji w regulaminie sklepu